-28.12.2020-

Final sınav Programı

2020-21 Final sınav Programına buradan ulaşabilirsiniz. Sınav uygulamaları ve detayları ile ilgili her dersin öğretim üyesinden bilgi alınız.

Not: Mail yoluyla teslim edilen ödevler için ödevlerinizi gönderdiğiniz mailin mesajını her ders için ilgili yerleri doldurup aşağıdaki teslim notuyla iletiniz.

“This is my submission of the mid-term paper for the course MTB (Ders Kodu ve adı).

Student Name and Surname

Student Number

Date of submission”

 

-12.11.2020-

Ara sınav Programı

Sevgili Öğrenciler,

2020-21 Güz Ara sınav Programına buradan ulaşabilirsiniz. Sınav uygulamaları ve detayları ile ilgili her dersin öğretim üyesinden bilgi alınız.

Mail yoluyla teslim edilen ödevler için ödevlerinizi gönderdiğiniz mailin mesajını her ders için ilgili yerleri doldurup aşağıdaki teslim notuyla iletiniz.

“This is my submission of the mid-term paper for the course MTB (Ders Kodu ve adı).

Student Name and Surname

Student Number

Date of submission”

-20.10.2020-

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ders Programına bu bağlantı aracılığıyla erişebilirsiniz. AİL 101 kodlu dersin günü güncellenmiştir.

-05.10.2020-

Yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizin dikkatine! Öğrenci kimlik kartlarınızı Yabancı Diller Yüksek Okulu idari ofisinden alabilirsiniz.

-01.10.2020-

Pandemi dolayısıyla online yapılacak olan derslerimizin uygulaması ve derslere hazır bulunuşunuz için gerekli bilgileri kayıt sırasında vermiş olduğunuz elektronik posta adresine gönderilen iletinin ekinde bulabilirsiniz. İletinin ekindeki uygulamaları dersten önce kurmanız ve haftaya başlayacak olan derslere hazır bulunmanız gerekmektedir. Uygulamalarla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda mtb@toros.edu.tr adresine ileti göndererek yaşamış olduğunuz sorunu özetleyici bir iletiyle bildiriniz. Haftalık ders programına bu bağlantı aracılığıyla erişebilirsiniz.

Verimli ve iyi bir dönem dileriz.

-30.09.2020-

Sevgili Öğrenciler,

Ders hocasıyla irtibatta olarak dersler programda belirtilen saat ve günlerde her hafta online uygulama üzerinden yapılacaktır. Derslere katılım ve takip zorunluluğu vardır. Başarılar dileriz.

-17.09.2020-

Sevgili Öğrenciler,

Haftalık programa göre ders hocasının belirlediği ders saatinde zoom uygulamasını açarak derse giriş yapabilirsiniz.

zoom uygulamasını kullanma ve dersi takip etme kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

-01.07.2020-

webinar videosu Yeni gelecek öğrencilerimiz için İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz